MEN Uneek Stripes

  • Opis produktu
  • Technologie
  • Specyfikacja

Wiele modeli butów outdoorowych jest udanych. Czasem zdarzają się te naprawdę dobre. Bardzo niewielki odsetek to buty wyjątkowe.  Ale tylko jedna para jest rzeczywiście UNEEK-alna. UNEEK – nowe sandały firmy KEEN. Jak wskazuje ich nazwa, są naprawdę wyjątkowe. Do ich wykonania użyto jedynie… dwóch sznurówek oraz miękkiej podeszwy.
UNEEK zapewniają maksymalną swobodę przy jednoczesnym idealnym dopasowaniu do stopy, gwarantującym bezpieczeństwo. Podeszwa wykonana z poliuretanu daje uczucie komfortu, z kolei neoprenowe( kauczuk syntetyczny) zakończenie w okolicach pięt stabilizuje stopę nawet na nierównym podłożu.
Stworzone wyłączne z podeszwy oraz dwóch sznurówek, sandały UNEEK firmy KEEN to całkowita nowość na rynku obuwniczym. Nawet najmniejszy szczegół został w nich zaprojektowany specjalnie z myślą o idealnym dopasowaniu do stopy.  Po prostu UNEEK.

Rozwiązania techniczne:

·         Nylonowy sznurek

·         Wkładka na pięcie pokryta mikrofibrą

·         Ruchome, połączone sznurowadła pozwalają na idealne dopasowanie buta do stopy

·         Anatomiczna wkładka z mikrofibrą

·         Lekka środkowa wkładka z poliuretanu gwarantuje długotrwałe wsparcie i komfort stopy

·         Wysoka trakcja podeszwy z ostrym zakończeniem

·         Skuteczny system niwelowania przykrego zapachu

METATOMICAL FOOTBED DESIGN

Idealne dopasowane i wyśmienity komfort – tak właśnie określić można wkładki butów KEEN. Są anatomiczne i  automatycznie dopasowują się do kształtu stopy, zapewniają idealne jej trzymanie w każdych warunkach. Każda z  wkładek KEEN posiada wydajny system wentylacji oraz żłobień zwiększających komfort chodzenia. Zimowe buty KEEN  wyposażone są dodatkowo w specjalną termiczną warstwę dzięki której utrzymujemy stopę suchą i ciepłą w każdych warunkach pogodowych.

Specyfikacja:

Waga: 309g
Rodzaj: męskie


Cena: 399,95 zł kod: UNEEKST-MN
Kolor:
Ilość: